Přijmeme atestovaného oftalmologa / oftalmoložku s odbornou způsobilostí na hlavní nebo zkrácený pracovní poměr. Přijmeme na hlavní pracovní poměr všeobecnou / praktickou sestru / bratra. Více informací na tel: 777 963 391.

Kožní

Dermatologie neboli kožní lékařství je obor medicíny zabývající se kůží a jejími deriváty

Novinka: Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou - 3000 Kč

Specializace

Provádíme odstraňování nejrůznějších lézí na kůži, např. hemangiomů, stopkatých i přisedlých fibromů, stařeckých keratóz, solárních pigmentací dětských bradavic apod., a to buď prostým seškrábnutím nebo vyškrábnutím v lokální anestezii, či pomocí elektrokauteru nebo použitím nízkých teplot, tzv. krylizací tekutým dusíkem nebo sněhem kyseliny uhličité.

Máme stanoven pravidelný operační program, kde provádíme operační zákroky, odstranění nejčastěji pigmentových znamének, nádorů a přednádorových stavů s následným histologickým vyšetřením, které je k dispozici již během týdne.

V rámci operačních zákroků provádíme probatorní biopsie (odebrání kousku tkáně pro diagnostické účely). Před zákroky používáme velmi účinná injekční anestetika, která zaručují naprostou bezbolestnost. U dětí můžeme, v některých případech, použít lokální anestetikum v podobě krému.

Kromě péče o dospělé, zajišťujeme veškerou péči i o dětské pacienty. Nejčastější kožní diagnózou dětí je atopický ekzém, který postihuje stále větší počet dětí. Dá se říci, že se ve většině případů daří provést dítě nejhoršími obdobími ekzému, to ale za podmínek spolupráce celé rodiny, někdy i školy.

Máme smlouvu se všemi pojišťovnami, péče je tedy hrazena ze zdravotního pojištění. V případech zákroků z kosmetické indikace, jsou výkony hrazeny přímou platbou pacientem dle ceníku, který je k dispozici u lékaře.

Fotogalerie

 

Ordinační hodiny:

PO          8:00-14:00

ÚT          8:00-13:00

ST          07:30-15:30

ČT          8:00-14:00

PÁ          neordinuje se

 

Ve středu ordinuje MUDr. M. Mináriková


Poslední pacient bude přijat maximálně 30 minut před koncem provozní doby ordinace.

Kontakt:

Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
Praha – Stodůlky
158 00

+420 296 186 111

Kdo jsme

Klinika Jana Leštáka je nestátní zdravotnické zařízení se sídlem na Praze 5 provozující řadu ambulantních specializací. Klinika má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami. Oborem, který má na klinice nejdelší historii, je bezesporu oční oddělení, které bylo založeno MUDr. Janem Leštákem již v roce 1995. Naše klinika v současnosti   vytváří nejvíce odborných publikací a jako jediná klinika v ČR, je oprávněna používat označení FBMI ČVUT.

Partneři

Kde nás najdete

Adresa
Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
158 00 Praha – Stodůlky
Telefoní číslo
296 186 111 nebo 848 800 800 
Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.