Novinka: Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou - 3000 Kč

Specializace

Specializace

Pacienti jsou k vyšetření objednáváni odbornými specialisty a na vyšetření přichází se žádankou, formuláře ke stažení níže ( případně Dokumenty ke stažení ). MR vyšetření je určeno hlavně pro odbornosti neurologie, neurochirurgie, ortopedie a onkologie. K MR vyšetření je vhodné dodat předcházející obrazovou i písemnou dokumentaci týkající se vyšetřované oblasti (CT, RTG, UZ apod.).


 

MR enterografie:

  • vyšetření tenkého střeva (např. u morbus Crohn)
  • nutností je speciální dietní příprava na toto vyšetření

MR mozku a krku:

  • nádorová onemocnění, zánětlivá onemocnění - zvláště pak demyelinizační onemocnění bílé hmoty (roztroušená skleróza), epilepsie, cévní onemocnění (malformace, ischemie, aneuryzmata), neurodegenerativní onemocnění, vrozené vady, hydrocefalus, bolesti hlavy, psychické změny, včetně psychotických onemocnění, onemocnění hypofýzy a mozkových nervů, následky úrazů hlavy, zvláště se zaměřením na difusní axonální poranění a rozpadové produkty hemoglobinu (ferritin a hemosiderin), ORL indikací (tu slinných žláz, orofaryngu)

MR páteře:

  • degenerativní onemocnění (ploténky, vazy, mícha, míšní nervy), metoda volby u nádorových a zánětlivých onemocnění míchy, spinální traumata

MR muskuloskeletálního aparátu:

  • vyšetření ramenního, kolenního, kyčelního, zápěstního, hlezenného kloubu, dále malých kloubů, jako jsou klouby ruky, TM klouby. MR je suverénní vyšetřovací metoda při vyšetření menisků, vazů, chrupavek, svalů, průkaz infekcí kostní tkáně (osteomyelitida) a nádorů (metastázy do kostí a kloubů).

MR diagnostika cév:

  • angiografická vyšetření tepenného řečiště (karotických a intrakraniálních tepen, renálních tepen, aorty a končetinových tepen)

MR v břišní a pánevní oblasti:

  • cholangiopankreatografie - tzv. MRCP (neinvazivní obdoba ERCP), dif.dg. tumorů ledvin, staging CA děložního čípku a endometria, staging CA rektosigmatu, prostaty.

  • Sledování onkologických pacientů – v návaznosti na PET-CT pomocí DWIBS (IR EPI)- pro vyhledávání metastáz.

Fetální a neonatální MR zobrazování:

  • MR zobrazování plodů a novorozenců se používá jako doplňkový diagnostický nástroj k sonografii, výhodou je absence ionizujícího záření

MR placenty

Ordinační hodiny:

PO    7:00-20:00
ÚT   7:00-20:00
ST   7:00-20:00
ČT   7:00-20:00
PÁ    7:00-20:00
SO   8:00-16:30
NE   8:00-16:30

 

Pacienti se mohou telefonicky objednávat od 8 do 14 hodin

 

 

Kontakt:

Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
Praha – Stodůlky
158 00

mr@klinikajl.cz 
+420 296 186 133

Kdo jsme

Klinika Jana Leštáka je nestátní zdravotnické zařízení se sídlem na Praze 5 provozující řadu ambulantních specializací. Klinika má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami. Oborem, který má na klinice nejdelší historii, je bezesporu oční oddělení, které bylo založeno MUDr. Janem Leštákem již v roce 1995. Naše klinika v současnosti   vytváří nejvíce odborných publikací a jako jediná klinika v ČR, je oprávněna používat označení FBMI ČVUT.

Partneři

Kde nás najdete

Adresa
Klinika JL, s.r.o.
V Hůrkách 1296/10
158 00 Praha – Stodůlky
Telefoní číslo
296 186 111 nebo 848 800 800 
Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.